Květen 2013

Layouty na přání : Přihláška

26. května 2013 v 22:48 | Markét Darllet

Jak tak koukám do emailu, mám v tom pěkný zmatek. Takže jsem se rozhodla, udělat přihlášku na layouty na přání tady. To znamená, že obnovuji všechny přihlášky. Takže po přečtení těchto pár věci se nebojte napsat.

20.5.2013

20. května 2013 v 14:44 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Krásné odpoledne. :)
Tak jak se dnes máte? Já byla poprvé na praxi. Jak už jsem se zmínila dřív, na praxi jsem ve školce. Celkem jsem se toho bála, ale to je díky bohu fuč. :) Není to sice to, co jsem čekala, ale tím líp. Na 8 jsem tam přišla, paní učitelka mě uvítala a vše ze mě spadlo. Nejdřív mi dala trochu času, ať se porozhlédnu. Vše mi ukázala, vysvětlila a tak. Půl hodiny na to už jsem poznala celou třídu. Bože to byla paráda, místo učení se vrátit zpět do školky. Celý den si jen hrát. (A zpívat, protože cvičíme na besídku.)
Dnešek byl prostě supr, až na to, že mi ty prckové zničili mobil. Když jsme si šli hrát ven, vypadl mi vedle lavičky. Pak jsem šla s nimi na pískoviště a někdo ho našel. (Malý kluci - 3-4 let) Prej byl špinavej, tak mi ho na férovku umyli. Mobil mi pak vrátili komplet mokrý! Úplně mi vypověděl dotyk a přes obrazovku se mi přelévá pár kapek vody, co nejdou vyklepat. Co víc si přát, že. :D

Fotografie : zámek Konopiště

17. května 2013 v 6:00 | Markét Darllet |  Fotografie na téma
V středu (15.5.2013) jsme se s kamarádkami rozhodli, že se projdeme na zámek Konopiště. Ze školy to bylo tak 20 minut cesty. Okolo zámku je obří areál. (Rybník, lesy, louky, Růžová zahrada, parčíky..) Pořád bylo co fotit. Škoda že se mi nevybil foťák. :D Ale tak příště. Každopádně procházka super! :) Chystáme se tam znovu.
Zatím vám pár těchto fotek musí stačit. :)

Fotografie : Koťátko

16. května 2013 v 6:00 | Markét Darllet |  Fotografie na téma
Přišlo jaro a s ním i nový kousky do rodiny. 3 krásná koťátka. Bohužel, mám nafocené jen jedno. To nejochotnější. Pak už se tedy taky čertil.
Máte nějakého domácího mazlíčka?

14.5.2013

14. května 2013 v 18:51 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Ahoj. :)
Tak jak se vede? U mě je to celkem v klidu, až na tu školu. Bože, jak já se těším na příští týden. Konečně praxe!! :3 Ve škole zas tak trochu nestíhám. Zítra píšem z Matiky a SPS (Důchodovou politiku). No jsem na to opravdu zvědavá, snad to nějak zvládnu.
Jinak jak jsem řekla, tak se stalo. Z peněz z brigády nemám ani korunu. To se dalo čekat, ehm. :D Ale tak mám novou bundu (červenou), rtěnku (růžovou), deodorant a sluneční brýle. Konečně!!! :D Jsem zvědavá, kolik vydrží tentokrát. Jsem totiž hrozný ničitel! Kamarádi se mi smějí a kroutí hlavou, jak je to možný, protože rozbiju i nerozbitnou věc. :D
Tak já pádím, učit se, znáte to. :D
Krásný zbytek dne. :3


12. 5. 2013

12. května 2013 v 22:03 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Živote zpomal, nestíhám tě!
Krásný večer. :)
Tyvado, to je hrozný. Zítra zase pondělí. Ten týden tak rychle utekl. :( Poslední dobou se toho děje tolik, že bych mohla povídat do nekonečna. :D A to neee.
Víkend musím zhodnotit jako výborný. Sice jsem celou sobotu byla na brigádě, ale paráda. Moje první peníze vydělané bez pomoci (většinou jsem měla brigádu u tety na hotelu) :D. To se to zas bude utrácet. Zítra nebudu mít ani korunu. :D
A celý dnešek jsem strávila na hřišti. Po dlouhý době jsem si pořádně zakopala :D A teď se učím. :/
Už aby byli letní prázdiny! Už by se to fakt hodilo!! :3

9.5.2013

9. května 2013 v 6:00 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Dobré ráno. :3
Takže, včera jsem nakonec fotit nešla. S Terkou se nám nechtělo. :D Tak jsem se na čtvrtou domluvila s klukama, že je pujdu fotit na skatepark. :) Byla to moje premiéra. Přináším vám pár snímků. Vím, že jsm říkala že vám se nechci házet jen fotky, ale tyhlenty mi dnes přinesly štěstí.


8. 5. 2013

8. května 2013 v 1:21 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Dobrý věčír! :)
Poslední dobou na blog pěkně kašlu. Já vím, já vím. Když on není čas. Pořád něco dělám. :D
V pondělí jsme byli se školou v kině. Bylo to celkem fajn, až na to že jsem tam málem usla. :D Po škole jsem šla ven s Vůčim. A když jsem přijela domu, byla jsem totálně K.O., bez nálady cokoliv dělat.
V úterý nám odpadla poledka, takže jsem si s Vůčim a Kajdou řekli, že zajdem na lahvinku. Později se k nám přidala Nerrynka a Linduška. Trvala jsem na červeném vínu, ale byla jsem přehlasovaná. Takže jsme to vykempili na největším sluníčku s rumem. Paráda! :D (No co si budem povídat.)

INTER Mistrovství ČR v motokrosu 2013

5. května 2013 v 19:42 | Markét Darllet |  Fotografie z akcí
Dnes, 5. 5. 2013 se v Ledči nad Sázavou konalo INTER Mistrovství ČR v motokrosu. Jak už jsem se zmínila v minulém článku, vyrazili jsme se tam s kamarádem kouknout. Tedy, musím říct, parádní den! Miluju zvuk krosky, kord MX2. :D A jelikož se jednalo o mistrovství, bylo tam několik kategorií. Od prcků po profíky. U těch malých jsem se zasmála, chudáčci jak ani tu motorku nezvedli, když jim spadla. Díky bohu nikomu se nic vážného nestalo (až na pár zlomenin).
Jelikož byla dráha dlouhá 1650 metrů a měla celkem 16 skoků, bylo pořád co fotit. Fotek jsem pořídila kolem 100, ale kvůli kvalitě vám sem dám jen některé. :)

~ Čarodky 2013

4. května 2013 v 13:57 | Markét Darllet |  Fotografie z akcí

Krásný den. :D
Tak, mám tu pro vás pár fotek. Ano fotek z čarodejnic U Velkýho. Jelikož jsem měla foťák v ruce jen já, nečekejte žádnou fotku se mnou. :) Omlouvám se, ale jinak to nešlo. :D