Březen 2013

Veselé Velikonoce

31. března 2013 v 16:29 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Zdravím Vás. :)
Tak jak se máte? To ty prázdiny zase utíkaj. :/ Za chvíli do školy, to ne! A zítra Velikonoce. Tak jak se těšíte na pořádný vyšlehání? :D Já se hodlám zamknout a do odpoledne nevylézat. :D Ještě dnes mě čeká dělání vajček. Bože jak já to nemám ráda. :D Tak Vám přeju krásné velselé Velikonoce a pořádně červený zadky. :P Snad se nám do zítra to počasí vymaluje, tohle je fakt hnus! :/

Jsem bez internetu.

27. března 2013 v 14:46 | Markét Darllet
Zdravím Vás.
Moc se omlouvám za tu neaktivitu, ale jsem zase bez internetu. (Jelikož nemám kredit. Málokdo asi pochopí.:D) Takže nečekejte žádnou slávu. Možná se sem někdy dostanu, možná taky ne. Každopádně na vás nezapomínám, mám už něco málo naplánovaného, takže se máte na co těšit. :)
Uvidíme jak to bude pokračovat, ale snad ho brzy budu mít. Mezitím si můžete pročítat a komentovat starší články. :PP Já vás pak všechny pěkně oběhnu. :)
Děkuju všem, co sem i nadále chodí. :*


~ 1 Okraje stránky (Ke stažení)

25. března 2013 v 6:00 | Markét Darllet |  Moje grafika
Mám tu pro vás okraje na blog/spot. Třeba se někomu zalíbí. Prosím, jen nemažte zdroj!!! ;)

STAHUJ


Péče o suché vlasy

24. března 2013 v 6:00 | Markét Darllet
Péče o suché vlasy

Teď se podíváme, jak správně pečovat o suché vlasy. Suché vlasy jsou drsné, bez lesku a třepí se.
Nejčastější příčinou vysušování vlasů je sluníčko. Vlasy špatně snášejí suché prostředí. Proto je nejlepší během letního dne vlasy něčím chránit. Například šátkem nebo čepicí. Dále se doporučuje, používat také sluneční kosmetiku s ochrannými UV filtry. Takovým kondicionérem vlasy přestříkej klidně několikrát denně.
Další příčinou je časté fénování, během kterého se voda z vlasů odpařuje a to je vysušuje. Takže při sušení nezapínej na fénu nejteplejší stupeň. (Pozor, studený vánek vlasy mastí.) A po fénování následuje česání. Při tupírování, kartáčování nebo při používání sponek či gumiček buď opatrná, aby sis vlasy nepolámala.

Nejčastěji řešíme suché vlasy v létě. A to nejen kvůli sluníčku, ale například i z chlóru z bazénu. Na první pohled to možná není viditelné, ale funguje to stejně jako s kůží. I ta se ti po častém namáčení v chlórované vodě vysušuje. Během léta tedy musíš o své vlasy pečovat více, jak například na jaře. Měla bys jim věnovat největší péči.
Používej speciální vlasové kůry. Včetně kondicionérů z bylinných výtažků. Ty totiž ochraňují povrch a vlasu a dodají mu lesk. Neboj se zkusit ani nějaké zábaly. Výborným pomocníkem je jsou také nesmyvatelné hydratační kúry ve formě krémů, olejíčků nebo sprejů.
A co bychom měli jíst, abychom vysušování zabránili? Suché a křehké vlasy vyžadují vitamíny B, C nebo železo a zinek.

A nějaký ten drobný domácí recept na konec. Pro hebkost vlasů se doporučuje panenský olivový olej. Množství zvol podle délky a hustoty vlasů Olivový olej

# 1 Blend - Nina Dobrev

22. března 2013 v 6:00 | Markét Darllet |  Blendy
Na netu jsem projížděla růzhý shooty a narazila jsem na tyhle. Tak jsem si řekla, že z nich něco udělám. Tak jak se líbí? :)
Doba výroby : 13minut
Spokojenost : 89%

~ Drobné rady ~ (Péče o vlasy)

21. března 2013 v 12:00 | Markét Darllet |  Drobné rady

  • Nespi v pevném culíku, drdolu nebo v čemkoliv jiném. Vlasy by se během spánku mohli polámat. Máš-li vlasy dlouhé, nebo jsi prostě zvyklá spát v něčem takovém, nezapomeň na jedno. Používej pouze látkové gumičky. Doporučuji třeba jen ustřihnout kousek nohavice ze zničených silonek, pokud žádnou látkovou gumičku nemáš.
  • Při vysoušení vlasy vždy dofoukej do sucha. Šupinky vlasu se tak úplně uzavřou a nebudou pak jako "chemlon".
  • Mokré vlasy nekartáčuj, pouze je opatrně pročesávej hřebenem se širokými zuby.
  • Mastných vlasů se zbavíš tak, že natáhneš bavlněnou ponožku na kartáč s ostřejšími zuby a přejedeš s ním vlasy.

~ 1. Rozhovor s Míšou (část 2)

20. března 2013 v 12:00 | Markét Darllet |  Rozhovory
Mám tu prová Vás druhé pokračování v rozhovoru s Míšou. Odkaz na první část - TU! Pokud máte na Míšu nějaké otázky, napište do komentářů a já ji zase napíšu. :) Tak snad se ozátky budou líbit. :)

Dále bych se chtěla dozvědět něco o tobě.
1.Odkud že pocházíš?
Pocházím z Holýšova, menší město na Domažlicku. Od 16ti let jsem bydlela v Plzni a jeden čas v Praze.

3.Jinak tvůj web čtou i rodiče veď? Jste i jinak v kontaktu? Nebo je pro ně blog největší zdroj informací, co vlastně děláš? A co brácha? Neplánují za tebou na výlet? ?
Rodiče čtou blog pravidelně, pravidelně mi kontrolují FB. Vše, co se týká mě, mají "pod lupou". :) Komunikuji s nimi často. Ze začátku denně, teď nárazově jak se to hodí. S tátou si pravidelně píšu na Whatsapp - aplikace, kde můžeme zadarmo textovat (používám jen americký telefon) a jinak si voláme na Skype. Jsem hrozná a našim 99% věcí vyslepičím. Takže to mají ode mě detailně a to, co zapomenu zmínit si přečtou na Blogu. Přece jen jsou dny, kdy se toho děje tolik, že člověk pak ani neví, co vlastně vše stihl. Brácha je puberťák, takže uvítal můj odjezd. Ale určitě rodiče s ním plánují návštěvu. Moje hostitelská rodina je z toho nadšená, tak uvidíme. Byla bych ráda, kdyby přiletěli. Přála bych si, aby viděli Ameriku a přála bych si je vidět - byť další loučení bude hardcore. Čeká mě minimálně dalších 16 měsíců tady, takže asi tak.

# 1 Layout - Nina Dobrev

19. března 2013 v 19:52 | Markét Darllet |  Ostatní layouty
# 1 Layout - Nina Dobrev

Plný náhled

Spokojenost : No na můj vkus je až moc takový sladký. :DD Ale to byl záměr. :)
Doba výroby : cca. 4hodiny
Pokud máte někdo o layout zájem, napište mi na email. (Darllet@seznam.cz) Buť vám pošlu instrukce nebo vám ho nastavím. Do předmětu napište NÁZEV LAYOUTU.

18. 3. 2013

18. března 2013 v 20:51 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Zdravím vás. ;)
Tak jak jste se dneska měli? Já se zase celý den válela. :3 Ano, zase mi přijel broučínu, tak jsme koukali na filmy. :P Když jsem kolem 7 koukla ven, byla jsem zděšená. Sněží! Bože a do teď. Venku už je pořádná hromada sněhu. A to je za dveřmi jaro. No ještě že zítra nemusím jít do školy. :PP Ráno si chci přivstat, takže vám už konečně vyfotím ten svetřík. :)
Včera jsem se nudila, tak jsem si vyrobila tyhle ikonky. Když už se blíží to jaro. :3


17.3.2013

17. března 2013 v 16:40 | Markét Darllet |  Denní zápisky
Je neuvěřitelné, jak jedna písničky dokáže zlepšit náladu! :))
Ahoj zlatíčka :3
Tyjo, moc Vám děkuju za ty přáníčka. :) Nebojte, oslavu jsem si užila. Sice né úplně jak jsem chtěla, ale jsem spokojená! Po x týdnech jsem byla s Térou. ;)
Omlouvám se, že jsem se neozvala. Ale v pátek jsem nebyla ve škole. No, nedá se nic dělat, ale nechtěla jsem si ten den kazit. :D Byl u mně Péťa, takže se mi sem nechtělo. :D No kolem 6 jsem šla k Terce připravovat se s myšlenkou, že vůbec nevím, co na sebe. Terka navrhla ať se kouknu k ní do skříně. A... mám nový úlovek. :D Hnědý svetřík se srdíčkama. Řekla, že už ho nenosí, ať si ho klidně vemu, když mám ty narozky. Později dodám fotku. :P A pak sme v půl 9 jeli do města, kde jsme se měli sejít s klukama. Nejdřív jsme si dali ruma a pak šli do baru. Tam to bylo taky hustý. Každej se tam pral. A z toho jsem u toho byla 3x i já. :D Hovada ti kluci, fakt!(Ti by to neměli pít, když to neumí. :D)
No a celou sobotu jsem prospala. :DD Komplet! Vstala jsem až dnes kolem 12, celá zlámaná. :/
A dnes zbytek dne hodlám koukat na filmy a odpočívat. V úterý díky bohu ve škole řiditelský volno, takže se nemusím učit! Jupí! :3
A jak jste se měli vy? :3